E-book: Magnetyzm Miłości

Dostęp do treści
Bez limitu 24/7
Czas trwania
12 rozdziałów
Chcesz otrzymać dostęp?

Książka dla każdej kobiety, która pragnie znaleźć miłość i stworzyć związek bez popełniania wciąż tych samych błędów.

Opis książki:

Być może należysz do grona kobiet, które coraz mniej wierzą w miłość, tracąc nadzieję na udany związek. Relacja z mężczyzną kojarzy Ci się bardziej z kłótniami i masą wyrzeczeń, niż z przyjemnym uczuciem i motylkami w brzuchu.

Jeśli do tej pory myślałaś, że to, co najlepsze jest już za Tobą, a wszyscy wartościowi mężczyźni są już zajęci, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz to zmienić!

Moje osobiste przeżycia związane z toksycznym małżeństwem, długotrwałym rozwodem i samotnym rodzicielstwem sprawiły, że postanowiłam zawalczyć o siebie i odnaleźć własne szczęście u boku wymarzonego partnera.

Moją historię znajdziesz tutaj

Wiele razy słyszałam takie słowa:

Kobieta po rozwodzie, samotna matka, nie ma w tych czasach szans na miłość i małżeństwo.

Jednak nie uwierzyłam w to. Zamiast tego wsłuchałam się w wewnętrzny głos mojego serca, który szeptał coś zupełnie odwrotnego.

Po latach poszukiwań i pracy nad sobą pojawił się on, mężczyzna, o jakim marzyłam i którego rozpoznało moje serce. Zrozumiałam wtedy, że każda nas ma wpływ na swoje życie, niezależnie od tego, jaka była nasza przeszłość i z czym przyszło nam się mierzyć.

Ta książka jest praktycznym przewodnikiem, który pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego Twoje dotychczasowe związki nie wychodziły i co sprawia, że przyciągasz do siebie niewłaściwych mężczyzn.

Wyjaśniam w niej, dlaczego zamknięcie przeszłości jest ważnym elementem, zanim postanowisz ruszyć naprzód i jak skutecznie zrobić to w praktyce.

Poznasz narzędzia i ćwiczenia, dzięki którym pozbędziesz się wewnętrznego gniewu, zmienisz swoje niewspierające przekonania i wzmocnisz poczucie własnej wartości, abyś stała się kobietą gotową na miłość i przyciągnięcie wymarzonego partnera.

Z moją pomocą odzyskasz spokój i harmonię, która pozwoli Ci wykreować życie, jakiego w głębi serca pragniesz.

Nasze życie jest wynikiem naszych decyzji i gotowości na nie. Wszystko jest energią, która nas blokuje lub popycha do przodu. Świat jest skonstruowany inaczej, niż nam się wydaje. To my jesteśmy jego kreatorami, przekonałam się o tym na własnej skórze! Wykreowałam swoje życie od upadku do pełnej akceptacji i szczęścia, a książka Magnetyzm Miłości pomogła mi skutecznie odnaleźć jego dopełnienie, prawdziwą, wielką miłość.

Ilona Felicjańska-Montana
Ilona Felicjańska-Montana

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

Magnetyzm Miłości to książka, która absolutnie otworzyła mi oczy na związki, jakie dotychczas tworzyłam. Zrozumiałam, że jednym z najważniejszych warunków, by stworzyć relację, o jakiej marzę, jest mój własny stosunek do samej siebie. Nie kochając siebie, nie jestem w stanie pokochać kogoś innego, a tym samym przyciągnąć osobę, o jakiej marzę od kiedy pamiętam.

Ania
Kasia

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

Uważam, że książkę Magnetyzm Miłości, powinien przeczytać każdy, kto chcę w swoim życiu ruszyć do przodu. Jest to wspaniała lektura o tym, jak przyciągnąć partnera. Dla mnie jest wspaniałą pozycją na mojej półce i po jej przeczytaniu, od razu zaczęłam porządkować swoje życie. Ta książka, to w moim odczuciu, recepta na miłość, a jak wiadomo, każdy wiek jest dobry na to, by kochać.

Ania
Ania

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

E-bookPAKIET STANDARD

E-book
PAKIET STANDARD

69 złotych

✓ E-book: Magnetyzm Miłości
✓ Kurs online: Akademia Związku

  E-book + Kurs onlinePAKIET GOLD

E-book + Kurs online
PAKIET GOLD

469 złotych

✓ Kurs online: Akademia Związku
✓ E-book: Magnetyzm Miłości
✓ Indywidualne wsparcie e-mail przez 30 dni

E-book + Kurs online PAKIET PREMIUM

E-book + Kurs online
PAKIET PREMIUM

1269 złotych

✓ 3x 1 godz. sesji indywidualnej
✓ Kurs online: Akademia Związku
✓ E-book: Magnetyzm Miłości
✓ Indywidualne wsparcie e-mail przez 30 dni