Opinie kobiet, którym pomogłam ❤️

Uczestniczki kursów, konsultacji i czytelniczki książki

Nasze życie jest wynikiem naszych decyzji i gotowości na nie. Wszystko jest energią, która nas blokuje lub popycha do przodu. Świat jest skonstruowany inaczej, niż nam się wydaje. To my jesteśmy jego kreatorami, przekonałam się o tym na własnej skórze! Wykreowałam swoje życie od upadku do pełnej akceptacji i szczęścia, a książka Sylwii “Magnetyzm Miłości” pomogła mi skutecznie odnaleźć jego dopełnienie, prawdziwą, wielką miłość.

Ilona Felicjańska-Montana
Ilona Felicjańska-Montana

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

Magnetyzm Miłości to książka, która absolutnie otworzyła mi oczy na związki, jakie dotychczas tworzyłam. Zrozumiałam, że jednym z najważniejszych warunków, by stworzyć relację, o jakiej marzę, jest mój własny stosunek do samej siebie. Nie kochając siebie, nie jestem w stanie pokochać kogoś innego, a tym samym przyciągnąć osobę, o jakiej marzę od kiedy pamiętam.

Ania
Kasia

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

Bezapelacyjnie obowiązkowa książka dla każdej kobiety! Wiedza, jaką z tej książki otrzymałam, powaliła mnie z nóg. Zawsze czułam, że coś kryję się za tym, że w życiu trafiałam na wielu drani. Zgadzam się z autorką, że nie jest prawdą, iż atrakcyjne kobiety mają dużo łatwiej, jeśli chodzi o relacje. Jest dokładnie na odwrót!

Ania
Patrycja

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

Uważam, że książkę Magnetyzm Miłości, powinien przeczytać każdy, kto chcę w swoim życiu ruszyć do przodu. Jest to wspaniała lektura o tym, jak przyciągnąć partnera. Dla mnie jest wspaniałą pozycją na mojej półce i po jej przeczytaniu, od razu zaczęłam porządkować swoje życie. Ta książka, to w moim odczuciu, recepta na miłość, a jak wiadomo, każdy wiek jest dobry na to, by kochać.

Ania
Ania

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

Dziękuję ci za to, że stworzyłaś kurs Akademii Związku. Gdybym go nie przeszła, to spotykając mężczyznę, z którym teraz jestem, zareagowałaby po staremu i nic by z tego nie wyszło. Dziś jestem szczęśliwa, bo kolejny miesiąc tanecznym krokiem idziemy razem przez życie. Polecam twój kurs każdej kobiecie, która chce spotkać mężczyznę dla siebie.

Dorota
Dorota

Uczestniczka kursu Akademia Związku

Droga Sylwio! Chciałbym bardzo Ci podziękować za kurs, w którym wzięłam udział. Oraz podzielić się z Tobą dobrą dla mnie nowiną. Miałam dziś pierwszą randkę, nawet z całowaniem. Mężczyzna jest dokładnie taki jakiego bym chciała. Nie wiem jak potoczy się dalej moja i jego historia, ale dla mnie najważniejszy jest fakt, że przyciągnęłam do Siebie mężczyznę moich marzeń.

Chcę, abyś wiedziała, że to dzięki Tobie. Przez 7 lat marzyłam o związku z kimś, ale nikt się nie pojawiał. Nawet na randkach przez ten czas nie byłam, może na dwóch, które były porażką. I na nic się nie zanosiło. Myślałam, że czeka mnie już tylko takie życie.

W czasie Twojego kursu zacząłem pracować nad przekonaniami i do dziś sumiennie piszę afirmacje, wprawdzie upłynął już termin 21 dni. Ale życie podsuwa mi nowe, a ja wciąż mam co pisać i uzdrawiać.

I pojawił się ON. Aż wciąż nie mogę w to uwierzyć, to jak jakiś CUD. Co do znaków jeszcze trudno mi powiedzieć, dziś było pierwsze spotkanie. Wiem, że prosiłaś, by czekać właśnie na tego właściwego. Zobaczymy.

Ale sam fakt, że przyciągnęłam mężczyznę, daje mi siłę i nieustannie ślę błogosławieństwo w Twoją stronę za Twoją pracę, i to, że chciałaś się z nami tym podzielić, czego sama się nauczyłaś. Dziękuje, dziękuje, dziękuje.

Ania
Beata

Uczestniczka kursu Akademia Związku

Największą zmianą po kursie Akademii Związku była zmiana kierunku. Nie zdawałam sobie sprawy, że żyłam według reguły “czego nie chce”, natomiast nie wiedziałam, czego chce. Wreszcie mogłam zastanowić się nad swoim życiem i określić czego pragnę od życia. To było wspaniałe.

Zaczęłam również regularnie wychować swoją podświadomość za pomocą afirmacji i nauczyłam się akceptować w pełni samą siebie, taką, jaka jestem. Był to wspaniały czas, który pokazał mi, nad czym mam jeszcze popracować.

Kurs zjawił się we właściwym momencie. Dziękuję Sylwii za jej entuzjazm, energie oraz zachętę.

Ania
Estera

Uczestniczka kursu Akademia Związku

Dzięki uczestnictwu w kursie Akademii Związku poczułam, że przeszłość jest posprzątana i że muszę (tak naprawdę w końcu) pokochać siebie.

Podeszłam do niego z wielką ciekawością i w sumie bez wcześniejszego przygotowania. Dlatego nie miałam oczekiwań. Jednak po kursie mam wrażeniem, że był spójną całością. Dziękuje.

Ania
Agnieszka

Uczestniczka kursu Akademia Związku

Kurs Akademii Związku był dopracowany w każdym calu. Brałam udział w jego pierwszej edycji w 2019 roku. Jego początek przypadł na wrześniowy nów, zatem nowe kompetencje rosły w nas jak rosnący z każdym dniem księżyc.

W każdy dzień przez cztery tygodnie pojawiała się nowa lekcja do odsłuchu z zadaniami do wykonania. Podział materiału na partie był rozsądnie przemyślany i uzupełniał się na kolejnych etapach. Cześć zadań to były ćwiczenia na jeden wieczór, ale niektóre zajmowały kilka wieczorów lub tygodni. Wszystko do siebie pasowało i wynikało z siebie, także nie miałam odczucia, że robię cokolwiek bez sensu.

Główny nacisk kursu położony został na zbudowanie pewności siebie i określenie celu własnego życia, jak również „rozprawienie się” z własną przeszłością. Powoli tematyka z akcentu „Ja” przenosiła się na etap: przyszłość i „Ja w związku”. Można było sobie to spokojnie poukładać, poczuć jak puzzle całości kursu się ze sobą schodzą, a we mnie rodzą się nowe kompetencje.

Co ważne po zakończeniu przygody z nową wiedzą kursanci nie pozostają sami sobie, bo prowadząca interesuje się jak nowa wiedza i umiejętności procentują w życiu.

To były dobrze zainwestowane pieniądze i poświęcony sobie i swoim doświadczeniom cenny czas. Polecam kurs z całego serca! Ta wiedza działa.

Ania
Renata

Uczestniczka kursu Akademia Związku

Dodaj swoją opinię 🌺

Wypełnij pola i gotowe!

Pytanie 1 z 2