Nazywam się Sylwia Wurst. Od ponad 10 lat pomagam kobietom tworzyć udane relacje 👩‍❤️‍👨

Mam za sobą doświadczenia trudnych związków, dlatego wiem, jak czują się kobiety w takich sytuacjach. Osobiście przeszłam przez trudny rozwód i samotnie wychowywałam dziecko.

Wybór mojej ścieżki zawodowej podyktowało samo życie. Mierzyłam się z wieloma przeszkodami, szczególnie w temacie związków. Brakowało mi wiedzy i odpowiednich narzędzi, przez co tkwiłam w toksycznym małżeństwie. Wyjście z niego zajęło mi kilka kolejnych lat, jednocześnie samotnie wychowywałam dziecko.

Ale nie poddałam się! Wciąż pragnęłam miłości, szukałam jej, popełniając jednak te same błędy… Nieświadomie wchodziłam w podobny schemat związku, z którego chciałam się wyzwolić.

Postawiłam więc na rozwój własny i rozpoczęłam edukację w szkole terapeutycznej, gdzie po przejściu własnej terapii stałam się terenem psychologii terapeutycznej. W kolejnych latach podnosiłam kompetencje na licznych kursach i warsztatach na całym świecie. Nauczyłam się podchodzić do człowieka w sposób holistyczny, biorąc pod uwagę ciało, umysł i duszę. Zrozumiałam, że wszystko wokół nas jest energią, a wszechświat jest po to, by nam pomóc. I właśnie tę wiedzę pragnę Ci dzisiaj przekazać!

Posługuję się technikami, które umożliwiają dokonywanie zmian w łagodny sposób. Stawiam na usuwanie blokujących przekonań, ponieważ są one głównym powodem wyborów, jakich dokonujemy w swoim życiu. Jeżeli w przeszłości doświadczyłaś jakichkolwiek traum bądź nabyłaś nieświadomie błędnych przekonań na swój własny temat, Twoje życie i każda relacja partnerska zostanie zbudowana właśnie na takich fundamentach, a to nie wróży nic dobrego…

Bez świadomego programowania swojego umysłu nie jesteśmy w stanie kreować życia, jakiego w głębi serca pragniemy.

Kiedy poznałam samą siebie, uzdrowiłam przeszłość i wybaczyłam wszystkie krzywdy, jakich doświadczyłam. Dopiero wtedy nastąpił największy przełom. Zakochałam się w życiu od nowa i pokochałam samą siebie. Zaczęłam inaczej postrzegać świat wokół, emanując zupełnie nową energią. Kiedy zmieniłam własne wnętrze, zmieniło się wszystko. Zaczęłam przyciągać zupełnie innych ludzi i wydarzenia.

Pojawił się również ON – mężczyzna, którego stworzył mój umysł i rozpoznało serce 💕

Jestem przekonana, że wszystko, czego się nauczyłam i co wdrożyłam do swojego życia, pozwoliło mi stworzyć relację, którą świadomie przyciągnęłam i w której jestem szczęśliwie zakochana po dziś. Daje mi ona siłę do kontynuowania życiowej misji, jaką jest niesienie pomocy kobietom, które zasługują na prawdziwą miłość u boku kochającego partnera.

Moi przyjaciele wielokrotnie pytali mnie, jak mi się to udało, przecież tyle w życiu przeszłam. W odpowiedzi powstała książka Magnetyzm Miłości, w której dzielę się dokładnie moją historią i wiedzą, która pozwoliła mi uzdrowić całe moje życie i przyciągnąć do niego wymarzonego partnera. Na jej podstawie stworzyłam też 4-tygodniowy kurs on-line Akademia Związku, w którym krok po kroku możesz przejść swój własny proces uzdrowienia i przyciągnąć do swojego życia najbardziej dopasowanego partnera.


Jeśli pragniesz odnaleźć własne szczęście, uwierzyć w miłość i mieć obok siebie mężczyznę, który po prostu do Ciebie pasuje, to wiedz, że jesteś we właściwym miejscu!